בית מול הים

תל אביב הינה העיר הנחשקת ביותר עבור מסיבת רווקים ומסיבת רווקות. ההסבר לכך הוא ברור מאליו, שהרי כל מרכזי הבילוי, הפאבים והמועדונים נמצאים בעיר ללא הפסקה. זאת ועוד, תל אביב מחדשת אותנו כל פעם במקומות מרשימים עוד יותר ואין כל ספק שהזוכה הגדול של מסיבות הרווקים שזהו לופט תל אביב. עם יד על הלב – יש מסיבת רווקים ויש מסיבת רווקים, תלוי איך מסתכלים על זה. זה לאו דווקא אומר בהכרח שחייבים להזמין כל מיני מופעים למיניהם ובטח לא הפקות למיניהן, אבל זה בהכרח אומר שהערב צריך להיות מהנה עבור כולם ובמיוחד לחתן לעתיד. בית מול הים הוא לא רק מתחם אשר בו אתם מתעתדים להתארח, אלא הוא מהלך כל המסיבה כולה, כולל הפעילויות, האטרקציות, הלינה במידה שיתחשק לכם ללון בבית מול הים. בית מול הים ממוקם באזור שאינו שכונת מגורים , באזור הים, ובכך יאפשרו לכם ליהנות ממסיבה בלי הגבלת רעש עד לשעות הקטנות של הלילה, מחנייה בשפע – דבר נדיר בתל אביב, וממתחמים רבים הרבה יותר מפאב הנמצאים במרכז תל אביב.

כיצד לבחור בית מול הים בדרך הכי אפקטיבית?

* אטרקציות ופעילויות שכולכם אוהבים – בחרו בית מול הים שמרכז כמה שיותר מגוון אטרקציות וכמובן מהסוג שהחתן לעתיד יאהב. ככל שיהיה מגוון אטרקציות רב יותר, כך תדעו שרוב המשתתפים ייהנו.

* תקציב – ראשית כל, הגבילו את עצמכם בתקציב. את התקציב תוכלו לאמוד לפי כמות המשתתפים והסכום האישי לפי כל אחד מהם. לאחר שיש לכם תקציב, בחרו בדירות אשר סובבים סביב מחיר זה. אל תתפתו ליקרים יותר, זה אף פעם לא נגמר.

* המלצות – תמיד טוב לקבל המלצות דרך חברים ומכרים ופשוט ללכת אל בית מול הים בו החברים שלכם היו מרוצים מהמתחם ומהשירות עצמו.

חלק ניכר חשוב שנמצאים בתוך בית מול הים טמון בתורת הפאנג שווי וחברת נאות שירן מודעת לכך ולכן היא ממליצה לכם על הדברים הללו -

צ'י מואט מידי או חסום, יוצר כבדות ועלול לפגוע בבריאות, צ'י מואץ יוצר תנועה, חוסר שקט ומתח ועלול להוביל להתפרצויות רגשיות. כשכוונתנו היא ליצור צ'י מאוזן, את חדר השינה שלנו לא נצבע בצבע אדום, צבע זה מאיץ את הצ'י, מעלה את לחץ הדם, ממריץ, מעורר, ופוגע באיכות השינה. מטבח דורש תנועת צ'י מהירה יותר, יש בו אלמנטים של אש (כיריים) ואלמנטים של מים זורמים, שני ניגודים באותו אזור. בנוסף ישנם הרבה מכשירי חשמל הקובעים את אופיו של המטבח כחלק פעיל ודינמי, לכן חשוב מצד אחד לאזן את תנועת הצ'י אך גם לעודדה. נוכל לעשות זאת באמצעות צבעים חמים, תאורה ומרחב. בהקמה של מסעדות רבות מתגלה הצורך לעודד את תנועת הצ'י. תנועה זו גורמת לנו ערנות, תיאבון מוגבר, ובעיקר פינוי מהיר של מקום הישיבה שלנו ללקוח הבא.


בית מול הים