משרדי נאות שירן

חברת נאות שירן מובילה בשיווק בתי יוקרה ונחשבת לאחת מחברות הנדל"ן המקצועיות והמובילות בישראל.

החברה מתמחה בשיווק וילות, פנטהאוזים ונחלות באזור גוש דן והשרון, שערכם 10 מיליון ש"ח ומעלה.

למידע נוסף ולקביעת פגישה עם אחד מסוכני החברה, נשמח אם תיצור קשר טלפוני.

03-7791990

נשמח לשרתכם נאמנה!

אודות נאות שירן

אודות תיווך יוקרה נאות שירן

Noam Dzialdow
חברת נאות שירן היא משרד התיווך המקצועי ביותר כיום בישראל לטיפול בתיווך ושיווק בתי יוקרה למכירה. צוות המתווכים המומחים שלנו נהנים משנים של ניסיון מצטבר ומיכולות ניהול מו"מ מעולות ומסייעים בהשלמת עסקאות מורכבות, ואף הסבוכות ביותר שבהן.

תחומי ההתמחות של מתווכי הנדל"ן של החברה כוללים שיווק נכסי יוקרה למכירה, דירות יוקרה, וילות, אחוזות למכירה, משקים, פנטהאוזים ובתים באזור גוש דן והשרון ובשווי של 10 מיליון ₪ ומעלה. החברה מתמקדת בפעילות באזורים הנחשקים והיוקרתיים ביותר בישראל, ביניהם קיסריה, ארסוף, כפר שמריהו, הרצליה פיתוח, מגדלי יוקרה בתל-אביב על שכונותיה היוקרתיות ביותר (כולל תל ברוך, צהלה, אפקה, נדלן נווה צדק ועוד) ומושבים איכותיים ויוקרתיים ברחבי השרון וגוש דן.

הדיסקרטיות המלאה, הליווי הצמוד והמקצועי ורשת הקשרים הנרחבת הכוללת לקוחות רבים בארץ ובעולם, הם המאפשרים לנו להוציא עסקאות איכותיות לפועל לרווחת כלל הצדדים המעורבים בעניין.


Noam Dzialdowבמידה והנכם בעלי נכס או שמא הנכם מעוניינים לרכוש נכס באחד האזורים היוקרתיים של ישראל, כגון קיסריה, כפר שמריהו, ארסוף, הרצליה פיתוח, תל-אביב וקו החוף שלה, תל-ברוך, אפקה, צהלה, סביון או מושבי השרון האיכותיים, צוות המתווכים המומחים שלנו ישמח לקיים פגישת היכרות וייעוץ עמכם, ללא כל תשלום או התחייבות מצדכם. שירותינו המקצועיים כוללים בנוסף לתיווך ומכירת הנכס, מתן ייעוץ מלא ואישי הניתן בדיסקרטיות מתאימה לגבי כדאיותה הכלכלית של העסקה ותזמון ביצועה, תוך מתן מעטפת כוללת של שירותים נלווים כולל מידע בתחומי הפיננסים, האדריכלות, השמאות, המיסוי והמשפט. התאמת הלקוח המתאים ביותר לעסקה נעשית על סמך מערכת מתוחכמת הפועלת בארץ ובעולם שמטרתה איתור רוכשים פוטנציאלים מתאימים.

פנו אלינו והמומחים של נאות שירן – שיווק ותיווך בתי יוקרה, יעשו לילות כימים בכדי להציג בפניכם את העסקה הטובה ביותר ולהביא להשלמתה המוצלחת.